• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Dj na svatbu

Za jedenáct let jsem jako Dj nasbíral velmi mnoho zkušeností a právě proto věřím, že správně zvolená svatební hudba zajistí všem hostům příjemnou zábavu.

Hudba pro Vás od 50 let až po současnost (česko-slovenské i zahraniční hity) voleno vždy podle aktuální atmosféry.

Ke každé svatbě patří moderování - přivítání hostů, pozvání k rautu nebo na taneční parket, uvedu první novomanželský tanec apod.

Zajistím Vám příjemný zvuk, rozumnou hlasitost a decentní osvětlení Vaší svatby.

Stáhněte si: pdfSvatební plánovač nebo xlsSvatební finanční rozpočet.

Reprodukovaná hudba během svatebního obřadu

V minulých letech jsem hrál reprodukovanou hudbu na mnoha svatebních obřadech jak v obřadních síních, tak i ve venkovních prostorách a samozřejmě vždy záleží na přání nevěsty a ženicha.

Během obřadu používám kvalitní ozvučení, aby všichni hosté dobře slyšeli. Součástí tohoto ozvučení je i profesionální bezdrátový mikrofon pro hlasitý projev oddávajícího i novomanželů.

Cena za tuto službu se počítá individuálně a záleží na mnoha detailech (kde se obřad koná, v kolik hodin obřad začíná, jak dlouho obřad trvá, co vše je na obřad potřeba atd.)

Novomanželům, kterým hraji na svatební hostině, a chtěli by využít mé služby i během svatebního obřadu poskytuji samozřejmě velice příjemné slevy.

Karaoke

Pokud si chcete jen zatančit, zazpívat nebo pobavit se s přáteli máte možnost využít v současnosti velmi žádaný a atraktivní program pro svatební párty, večírky a všude kde se chcete navzájem pobavit a odreagovat. Karaoke je zpívání českých a slovenských písniček. V pdfseznamu si vyberete Vaší oblíbenou skladbu, kterou Vám Dj pustí na projekční plátno přes projektor. Na plátně Vám poběží videoklip a titulky s textem skladby, které se zabarvují v okamžiku, kdy máte začít zpívat. V zahraničí už dlouhodobě oblíbená a žádaná show.

Hudební produkce

Na vaši akci vám můžeme domluvit cokoliv není nic co bychom nezvládli, stačí říct co a jak si představujete vy a my se podle toho zařídíme! Hrajeme současnou taneční muziku, oldies párty 60. až 90. léta , rockotéku, dětské discotéky, československou párty. Na vaše přání můžeme zajistit i GoGo tanečnice, jakoukoliv strip show dle přání, toples tanečnice, travesti show a jiné.

Můžete si vybrat z nabídky:

  • Dj na vaši svatbu
  • Dj na večírek
  • Dj na jakoukoliv narozeninovou oslavu
  • Dj na dětské a sportovní akce
  • Dj na Discotéku